Hipnoz Sanatı Kitap Seti 2017 Detaylı İncelemesi

Posted | 0 comments

Hipnoz Sanatı Kitap Seti Hakkında Merak Edilen Her Şey!

Uzman Hypnotistler Buğra Abayhan ve Hüseyin Güngör’ün uzun yıllar süren çalışmaları sonucunda hazırladıkları ve PDF kitap listelerine hızlı bir giriş yapan Hipnoz Sanatı kitap seti 3 ayrı seçenek ile karşınızda. Sizler için, Hipnoz Sanatı kitap seti 2017 detaylı incelemesi yaparak, kitaplardan ne gibi bilgiler alabileceğinizi araştırdık. İşte, Hipnoz Sanatı kitap setleri;

Temel Düzey Hipnoz Eğitimi E-Kitap Seti

Kitap setlerini tanıtmadan önce, “Hipnoz nedir?” sorusunun cevabını vermek istiyoruz. Hipnoz; temel anlamda uyku ile uyanıklık arasındaki trans haline verilen addır. Ve bu yarı uyku hali telkin almayı, istenileni yapmayı ve bilinç altında gizli kalan sıkıntıları dışa aktarmayı kolaylaştırır.

İşte, Hipnoz Sanatı bu doğrultuda hazırlanarak, hipnoz konusunda kendini geliştirmek isteyen terapistler, yaşam koçları, NLP uzmanları, reiki ve bioenerji terapistleri başta olmak üzere hipnoz konusuna ilgili tüm bireyleri bilgilendiren ve hipnotize etme konusundaki becerilerini açığa çıkaran bir set.

Temel Düzey Hipnoz Eğitimi E-Kitap Seti’ni oluşturan Hipnoz Sanatı kitabı, Oto-Hipnoz Uygulama kitapçığı ve 1 aylık ücretsiz e-posta koçluğu hipnoz konusunda a’dan z’ye bilgilenmenizi ve uygulayıcı olarak iyi bir hypnotist olmanızı sağlıyor. Peki, iyi bir hypnotist olmak adına bu kitap setlerinden neler öğreneceksiniz? İşte, cevabı;

Bu set ile hipnoz konusunda kendinizi geliştirecek, uygulamalı anlatımlar ile hipnotize etmeyi öğrenecek ve oto-hipnoz yolu ile kendinizi hipnotize edebileceksiniz. Ayrıca, e-posta koçluğu süresince takıldığınız, cevabını bulamadığınız konu ve soruları canlı canlı kitabın yazarları ile yazışabileceksiniz.

Sırasıyla;

  • Hipnoz nedir, nasıl uygulanır?
  • Hipnoz uygulamasında nelere dikkat edilir?
  • Hipnozun tarihçesi nedir?
  • Bilinçaltının temel özellikleri nelerdir?
  • Hipnozun aşamaları ve transa hazırlık nasıl yapılır?
  • Hipnoz öncesi ve sonrası telkinleri nelerdir?
  • Dave Elman ve Erickson hipnoz uygulaması nedir ve nasıl yapılır?
  • Transa geçişi kolaylaştıran telkin sözleri ve soruları nelerdir?
  • Hipnoz teknikleri kaça ayrılır ve nasıl uygulanır?

gibi soruların cevaplarını bulabileceğiniz Temel Düzey Hipnoz Eğitimi E-Kitap Seti orta ve ileri düzey hipnoz setlerinin girişi olarak çok değerli bilgiler içermektedir.

Orta Düzey Hipnoz Eğitimi E-Kitap Seti

Temel düzeyde yer alan tüm içeriğe ek olarak daha geliştirilmiş ve genişletilmiş bir içeriğe sahip olan Orta Düzey Hipnoz Eğitimi E-Kitap Seti, Hipnoz Sanatı kitap seti 2017 detaylı İncelemesi başlıklı yazımızın en önemli açıklamalarını içeriyor. Nitekim bu sette zap hipnozuna özel kaleme alınmış bir kitap var ve bildiğiniz gibi zap hipnozu hipnoz tarihine adeta ışık tutan ve yepyeni bir boyuta taşınmasını sağlayan bir tekniktir.

Hipnoz Sanatı ve Zap Hipnozu ana kitaplarının yanı sıra Oto-Hipnoz Uygulama ve Hızlı Hipnoz Teknikleri kitapçıklarını da içeren setin 1 DVD’den oluşan Hipnoterapi Kaydı adlı video öğretisi ve e-posta koçluğunu 3 aya çıkaran avantajı ise kaçırılmayacak cinsten. Temel düzeye göre kendini geliştirmiş ve hipnoz seanslarını gerçekleştirmeye başlamış olanlara hitap eden set, ayrıca konuyla ilgili ama yeterli bilgiye sahip olmayan bireyler için de tüm detayları ile hipnozu en yalın ve en anlaşılır şeklini sunuyor.

İleri Düzey Hipnoz Eğitimi E-Kitap Setihipnoz sanatı kitabı

Temel ve orta düzey setlerinin tam anlamıyla “ileri” derecede geliştirilmiş hali olan bu set, hipnoz sanatını tüm yönleri

ile kullanmak isteyen, konuyla yakından ilgili ve sürekli olarak kendini geliştiren bireyler için hazırlanmış. İleri Düzey Hipnoz Eğitimi E-Kitap Seti; Hipnoz Sanatı, Zap Hipnozu, Geçmiş Yaşam Terapisi adlı 3 ana kitap ve Oto-Hipnoz Uygulama, Hızlı Hipnoz Teknikleri adlı 2 kitapçığın yanı sıra bonus olarak 2 DVD’den oluşan Hipnoterapi Kaydı ve 6 ay ücretsiz e-posta koçluğu da sunuyor.

İçinizdeki gizli güçleri keşfetmek ve hipnoz sanatı ile insanlarla ultra yüksek bir bağ kurmak isterseniz Hipnoz Sanatı kitap seti 2017 detaylı incelemesi size setler hakkında bir fikir vermiştir.

Daha detaylı bilgi ve satın almak için ürünün sitesini incele!

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.